Parasole ogrodowe

PO8_czawmyW swojej ofercie posiadamy parasole kwadratowe i okrągłe w następujących rozmiarach: 1,8 m; 2 m; 2,5 m; 3 m; 3,5 m; 4 m; 5 m. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny poliestrowej o ciężarze od 140 g/m2, do 260 g/m2 lub z tkaniny bawełnianej – parasol przeciwsłoneczny (nie posiada apretury wodoszczelności) o gramaturze od 145 do 160 g/m2. Produkt wykazany jest wodoszczelnie i wodoodpornie (dla parasoli powyżej 3 metrów średnicy powłoka wodoszczelna ma współczynnik 330 mililitrów supła wody).

Na specjalne zamówienia wykonujemy konstrukcje stalowe lub metalowe z zadaszeniem, zgodne z potrzebami danego zlecenia. W zakresie produkcji tego typu konstrukcji oferujemyaltany ogrodowe, pawilony handlowe, wiaty i zadaszenia.

W zależności od potrzeb klienta wykonujemy parasole w różnych kolorach z nadrukiem danego logo. Technologia jaką posługujemy się w celu wykonania nadruku jest uzależniona od nakładu. Dla małych serii nadruk wykonywany jest metodą sitodruku przy użyciu farb plastizolowych. Dla dużych nakładów posługujemy się technologią druku płaskiego lub rotacyjnego (maszyny drukarskie Raggiani lub Stork) – w zależności od wielkości i stopnia skomplikowania projektu. Innym rozwiązaniem może być(fotograficzne odwzorowanie projektu na poliestrze), który doskonale oddaje wizerunek graficzny na tkaninie i nie wymaga przygotowywania gilz lub szablonów.

Aby wykonać kalkulacje musimy znać następujące parametry zlecenia: kształt (owal/kwadrat), wielkość, rodzaj tkaniny, nadruk (wielkość nadruku, ilość nadruku na parasolu, ilość kolorów w nadruku, ewentualnie wzór w postaci pliku graficznego, nadruki na falbanach lub na klinach), ilość zamawianych sztuk.