T-shirty reklamowe

 

TSHL139_rncwkjFirma STAMPA, producent odzieży reklamowej z dużym doświadczeniem, pragnie zaoferować Państwu T-shirty: z nadrukiem reklamowym, z nadrukiem indywidualnym, z regularnej produkcji, z nadrukiem zamówionym przez odbiorcę.

Wszystkie wykonywane nadruki nie posiadają ograniczeń ilości kolorów. Oferujemy możliwości wykonania nadruków z rozdzielczością do 3600 dpi i liniaturą rastrów 175 linii na cal. Precyzja zaoferowana w tych parametrach technicznych pozwala na wydrukowanie na dowolnym t-shircie kolorowej fotografii oraz pozwala na wydrukowanie w najwyższej jakości dowolnej grafiki ze szczególną dbałością o zgodność kolorystyczną z oryginałem, jak i o zgodność wizerunkową wydruku z rzeczywistością.

Nadruki wykonywane są na dzianinie bawełnianej. Posiadamy w swojej ofercie cały wachlarz dzianin bawełnianych czy też mieszanek bawełny, np. z lycrą czy wiskozą. Wszystkie dzianiny produkowane są na nasze zamówienie. Pozwala nam to bez cienia nieprawdy stwierdzić, iż jesteśmy gotowi wyprodukować dzianinę w dowolnym kolorze i jesteśmy przygotowani technicznie do produkcji dzianin o gramaturze zgodnej z zamówieniem klienta.

Należy dodać, iż produkowane przez nas dzianiny mogą być dzianinami z przędzy czesanej, nieczesanej, bezwrzecionowej, rdzeniowej, silikonowej, woskowanej. Wszystkie przedstawione powyżej parametry w połączeniu z 30-letnią wiedzą w zakresie wykańczalnictwa i druku określają miejsce naszej firmy w szeregu producentów.

Celowo nie poruszamy kwestii związanych z szyciem gotowego produktu, gdyż Państwo wiecie najlepiej co jest Wam potrzebne do tego, by jak najlepiej wypromować swoją firmę przy pomocy naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych prac i składania zamówień. Zainteresowanych zapraszamy także do naszej galerii Spring Collection.